Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marszałkowi dobrze z oczu patrzy i okazało się że też jest dobrym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie myślałem że jeszcze tacy politycy są. Brawo Panie Marszałku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni radni sejmiku oddają część swojej pensji, a inni przytulają prawie milion rocznie. Tu widać jak na dłoni politykę i hipokryzję PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek Sosnowski mistrzem Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby więcej takich ludziach Marszałek Sosnowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super gość i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słowny facet. rzadkość wśród polityków. jakby tak mój Wojewoda z tym swoim Mateuszem tak potrafili ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba głosować na PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw czy Panowie Mulawa albo Muszyński potrafili by się tak zachować. Wątpię. PIS tylko ciągnie do siebie, aby się z naszych podatķów nachapać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech teraz jakiś idiota napisze o zsl bo bo w tej chwili marszałek pokazałam jak się zachowują ludzie z klasą a wasi Liderzy z PISu potrafią tylko brać publiczne pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra Panowie odpalam drugiego mema koniec zabawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pan wojewoda oddał swoją Nagrodę którą otrzymał za 2017 rok i czy wicewojewoda też oddał swoją nagrodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski pokazuje jak powinien zachowywać się prawdziwy Liderzy lokalni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACHĘCAM WSZYSTKICH POLITYKÓW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO DO PRZERKZANIA 1 TYSIĄCA ZŁOTYCH NA CELE CHARYTATYWNE! DO DZIEŁA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby zasiadające w zarządzie LUW i spółek skarbu państwa powinny się uczyć zachowania i postawy od Marszałka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski pozazdrościł Kaczyńskiemu i jeszcze go przebił :D Program 1000+ i to dla najbardziej potrzebujących! chapeau bas Panie Marszałku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marszałek chętnie pomaga potrzebującym i widzi co jest do zrobienia. Tą postawą po raz kolejny udowodnił nam że głos oddany na niego to nie jest głos stracony tylko inwestycja która procentuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż duma rozpiera gdy się patrzy że na takiego szlachetnego człowieka oddało się głos. Sosnowski na prezydenta. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premie i Stołki co Wy na to? Któryś posunie się do tego? Wątpię obłudnicy zapędzeni w biegu o kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powiedział tak zrobił sławny człowiek na takich ludzi trzeba głosować ma pan mój głos
 To juz z 15 glosow bedzie mial :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...